املاک

ایده ای است در دل یک مجموعه گردشگری در کلاس جهانی ، مجموعه ای که بر آن است تا با بهره گیری از امکانات در اختیار نسبت به معرفی و نمایش جاذبه ها و توانمندی های کشورمان ، دروازه ای باشد برای شناسانیدن زیبایی ها و توانمندی های سرزمین آبا و اجدادی در انظار کلیه ساکنین کره زمین.
این مجموعه علاوه بر جاذبه های گردشگری در ساختار سازمانی خود بخشی را به معرفی امکانات رفاهی و پیشرفت علمی کشور خصوصا در حوزه های پزشکی ، مهندسی ، و معماری نموده است . واحد مورد نظر شرکت ضمن برخورداری از توان کارشناسی دارای تجارب ارزنده و گسترده در زمینه ساخت مسکن می باشد . بطوری که اتجربه ساخت مسکن در خیلی از کشورهای اروپایی را در کارنامه خود دارد . بعنوان نمونه شرکت هولدینگ زی نی سی مادر که این مجموعه نماینده این شرکت در ایران می باشد ، در حال حاضر در سوئیس ، انگلستان و چند کشور دیگر جهان دفتر نمایندگی داشته و در امر ساخت و ساز و انبوه سازی مسکن مشغول فعالیت است و تجارب ارزنده ای را در اجرای طرح های بزرگ مسکن در کشور های یاد شده دارد . با عنایت به اینکه مسکن یکی از نیازهای اولیه زندگی اجتماعی محسوب می گردد و از طرفی با توجه به جوان بودن ، بخش مهمی از جمعیت ایران که در آستانه تشکیل زندگی می باشند . موضوع مسکن بعنوان یک معضل برای این جمعیت کثیر محسوب می شود .اقدامات اجرایی در این زمینه اتفاقا می تواند در حل بخشی از معظل بیکاری در سطح کشور را که همان شعل و رونق اقتصادی است کمک موثری داشته باشد. شرکت ضمن داشتن تجربه کاری مفید در امر ساخت و ساز دارای ارتباط تنگاتنگ و امکان مشارکت با شرکت های معتبر مهندسی و معماری در سطح جهان که در امر ساخت و ساز مشغول می باشند و از توان فنی و کارشناسی و سرمایه وبنیه مالی قابل توجهی برخوردار است .
همانطور که اشاره شد این شرکت به دلیل ارتباط منسجم با شرکت های سازنده که از منابع قوی مالی برخوردارند و همچنین ارتباط با صاحبان سرمایه و دارندگان منابع مالی در خارج از کشور که تمایل به سرمایه گذاری در امر مسکن کشورمان را دارند می تواند عامل موثری در جلب مشارکت سرمایه گذاران خارجی در این خصوص باشد . همچنین بدلیل برخورداری از توان و تجربه در امر فروش مسکن و مستقلات می تواند بازو و عامل اجرایی مناسبی جهت فروش بناهای احداث شده توسط شرکت های زیر مجموعه دولتی باشد .
لذا بدینوسیله پیشنهاد مشارکت در طرح های انبوه مسکن را دارد . در صورت موافقت با کلیات موضوع در جلسه حضوری برنامه های متنوع اجرایی در امر تامین مسکن مورد نیاز اقشار مختلف را ارائه خواهد نمود . لذا با عنایت به مطالب مطروحه تقاضا می گردد دستورتشکیل جلسه حضوری با مدیرعامل و مسئولین این شرکت با جنابعالی را برای فرصتی که مناسب می دانید صادر فرمایید .